KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16569188
nr 1656 9188
Blandteknik
3 st. Signerade, yttermått inklusive ram: 32x12-39x14 cm
Kondition: påskrift a tergo Matsuhuto
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 november 2024
kl 18:24:01
100 kr
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr